CULTURA - 02/01/2019

Taller de fanalets

De 16 a 19 h al Museu Etnològic del Montseny

T’ajudem a fer el teu fanalet per anar a esperar Ses Majestats Els Tres Reis de l’Orient. Activitat gratuïta.

Organitza: Ajunament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador