FESTES - 05/01/2019

Cavalcada de Reis

A partir de les 18.30 h al carrer del Pont

Hotel d'Entitats i recorregut en carrossa pels carrers de la vila: Estenedor, Pont, Camprodon, Castell, Gna. Assumpta, St. Jaume i Major. Si algun nen està malalt, Ses Majestats poden visitar-lo a casa. Heu d'avisar a La Gabella al 972 86 09 08 o a la Policia Local 686 945 650

Organitza: Ajuntament d'Arbúcies - Col·labora: Comissió de Festes Joves, Comissió de Reis, Teatre el Centre i Beulas SAU

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador