POLÍTICA - 03/04/2019

Xerrada amb Roger Español

A les 19.30 h a la Llar de Jubilats

Xerrada - col·loqui sobre La brutalitat policial de l’1 d’octubre. El cas de Roger Español, a càrrec de Roger Español.

Organitza: XEDA i Ajuntament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador