SALUT - 04/05/2019

7a Festa de l'Oncolliga

A partir de les 16 h a diferents espais

- A les 16 h, recepció a la Casa de la Vila de la presidenta de la Fundació Oncolliga Girona, Lluïsa Ferrer.
- A les 16 h a Can Cassó, plantada de gegants, a càrrec de l’Associació de Geganters i Grallers a d’Arbúcies (en cas de pluja al gimnàs de l’IES Montsoriu).
- A les 16.45 h a Can Cassó, vine a practicar màster class de zumba amb la Mireia i exhibició de les Zumberas Rockeras, exhibició de l’Escola de Dansa d’Arbúcies, exhibició dels grups de funky amb l’Ingrid. Música a càrrec de Quim Bohils i show festa.
- A les 21 h, sopar solidari al poliesportiu de Can Delfí. Obertura de portes a les 20 h.
- Diumenge 5 de maig de 10 a 12 h al Club Tennis i Pàdel Arbúcies, americana mixta Magma (els beneficis aniran destinats a Oncolliga).

Organitza: Oncolliga Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2324252627281
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador