POLÍTICA - 06/09/2019

Xerrada amb l'advocat Jordi Pina

A les 19.30 h al teatre de la Llar de Jubilats

Xerrada amb motiu de la Diada Nacional de Catalunya amb Jordi Pina, advocat dels consellers Jordi Turull, Josep Rull i del diputat Jordi Sànchez.

Organitza: Entesa per Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador