CULTURA - 16/08/2019

Presentació exposició

A les 19 h al Museu Etnològic del Montseny

Presentació de l’exposició Levi Orta, Copista d’artistes polítics. L’acte comptarà amb la presència de l’autor.

Organitza: Museu Etnològic del Montseny

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador