CULTURA - 25/10/2019

Xerrada-Els Cabrera a les terres d'Osona

A les 19 h al Museu Etnològic del Montseny

Les últimes excavacions al castell de Cabrera (Dr. Albert Pratdesaba i Dra. Àngels Pujol, director de les excavacions). 2) La destrucció de L’Esquerda i la seva relació amb el vescomtat de Cabrera (Dra. Imma Ollich).

Organitza: CIAO (Centre d’Investigacions Arqueològiques d’Osona) Hi col·labora: Museu
Etnològic del Montseny / Museu de l’Esquerda

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador