COOPERACIÓ - 11/12/2019

Presentació Agenda Llatinoamericana Mundial

A les 19.30 h a Can Son (local Penya Barcelonista)

Commemoració de l'aniversari de la Declaració dels Drets Humans. Tsunami 4.0 a la vista. La revolució digital que ve.

Xerrada a càrrec de Albert Quintana, president de Justícia i Pau de Girona

Organitza: Col·lectiu Agenda llatinoamericana Mundial d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador