POLÍTICA - 05/03/2020

Xerrada

A les 19.30 h a Can Son

Xerrada sobre la situació post sentència i dones represaliades amb familiars de presos i preses polítiques. Si vols fer arribar la teva carta a les presons, la pots lliurar després de l’acte.

Organitza: Entesa per Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador