IGUALTAT - 05/03/2020

Documentals'20 - Actes 8M

A les 20 h a La Gabella

Projecció del documental Cachada, que explica la història de cinc venedores ambulants d’El Salvador que exposen les seves vides en un taller de teatre. Allà parlen de les seves vivències als mercats i a les seves llars, la qual cosa els permet reviure els traumes que han patit al llarg de la seva vida.

Organitza: Regidoria de Cultura, Museu Etnològic del Montseny i Regidoria de Polítiques d’Igualtat

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador