IGUALTAT - 07/03/2020

Sopar de dones

A les 21 h al poliesportiu de Can Delfí

Preu sòcies: 16 euros i no sòcies: 19 euros. Per a més informació i tiquets a La Gabella.

Organitza: Associació de Dones d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador