Notícies


Classes de dansa online amb Sara García
ACTIVITAT FÍSICA I ESPORT - 02/04/2020

Classes de dansa online amb Sara García

Des de Mouenarts, ens han fet arribar aquesta iniciativa per aquests dies de confinament a casa.

Estimades amigues de la dansa, el moviment saludable i la creativitat:

Veie ...


Participa a les activitats organitzades amb motiu del Dia Mundial de l’Activitat Física
ACTIVITAT FÍSICA I ESPORT - 02/04/2020

Participa a les activitats organitzades amb motiu del Dia Mundial de l’Activitat Física

Amb motiu de la celebració del Dia Mundial de l’Activitat Física el proper dilluns 6 d’abril, des de la Regidoria d’Activitat Física i Esport s’ha preparat una programació especial per compartir l’act ...


La deixalleria municipal segueix oberta perquè es tracta d’un servei essencial
MEDI AMBIENT - 02/04/2020

La deixalleria municipal segueix oberta perquè es tracta d’un servei essencial

Malgrat l’ordre de confinament de la gran part de la població i el tancament de quasi totes les instal·lacions municipals, des de l’Ajuntament es vol recordar a tota la ciutadania que la deixalleria m ...


S’aprova un paquet de mesures per a persones vulnerables, autònoms i empreses
PROMOCIÓ ECONÒMICA - 01/04/2020

S’aprova un paquet de mesures per a persones vulnerables, autònoms i empreses

Podeu consultar totes les mesures al pdf d’aquí sota:


Com donar-se d’alta al Servei d’Ocupació de Catalunya (SOC)
PROMOCIÓ ECONÒMICA - 01/04/2020

Com donar-se d’alta al Servei d’Ocupació de Catalunya (SOC)

El Servei Públic d’Ocupació de Catalunya ha implementat en la seva web un formulari per donar-se d’alta com a demandant d’ocupació adreçat a aquelles persones que mai han estat inscrites, per tal que ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats