Notícies


Ajornada la 8a Festa de l'Oncolliga Arbúcies
SALUT - 18/03/2020

Ajornada la 8a Festa de l'Oncolliga Arbúcies

Des d'Oncolliga Arbúcies informen que davant les mesures preventives pel Coronavirus SARS-CoV-2, se suspèn la 8a Festa solidària del proper dissabte 4 d'abril, fins a poder proposar una nova data.


Els comerços d’Arbúcies restringeixen l’horari d’obertura per adaptar-se al confinament
SALUT - 18/03/2020

Els comerços d’Arbúcies restringeixen l’horari d’obertura per adaptar-se al confinament

L’Associació de Comerç d’Arbúcies ha anunciat que des de l’entitat i els seus associats s’han pres les mesures necessàries davant l’evolució del Covid-19 i amb la voluntat que la gent es quedi confina ...

SALUT - 18/03/2020

Document actualitzat sobre què podem fer i què no durant el confinament

1. Puc entrar o sortir d'Igualada, Òdena, Santa Margarida de Montbui o Vilanova del Camí?
No, perquè es manté el confinament a aquests municipis. Si poden entrar i sortir les mercaderies ...


Actualització dels serveis, equipaments i espais municipals tancats
SALUT - 17/03/2020

Actualització dels serveis, equipaments i espais municipals tancats

- Llar de Jubilats
- Biblioteca Municipal
- Escola de Música Municipal
- Centre de formació d’adults
- Centre Obert
- Centre Cultural Polivalent Naus Ayats
- ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats