ESPORTS - 26/11/2017

Campionat de Judo

Durant tot el matí al poliesportiu de Can Pons

Campionat de Judo amb la participació d'una dotzena de clubs i uns dos-cents judoques de les comarques gironines.

Organitza: Club Judo Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador