CULTURA - 11/05/2017

En 4 hores aprèn a ballar sardanes, xotis i vals

De 19.30 a 20.30 h als baixos de la Llar de Jubilats

Per poder seguir bé les Enramades vine a aprendre amb nosaltres. Els dijous 4, 11, 18 i 25 de maig. A càrrec de Jaume Pujolràs i Núria Tort. No cal anar aparellat i no cal apuntar-se. Adreçat a majors de 18 anys. Per a més informació a La Gabella.

Organitza: Agrupació Sardanista d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador