CULTURA - 23/12/2017

Fotomontseny 2017

A les 9 al Museu Etnològic del Montseny

Taller de processos fotogràfics analògics a càrrec de Josep Guiolà. Places limitades. Inscripcions a La Gabella – Preu 10 euros.

Organitza: Museu Etnològic del Montseny – Secció Fotogràfica Centre d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador