CULTURA - 13/07/2019

Teatre TOM representació final de curs

A les 18 h a la Llar de Jubilats

Els usuaris del Centre Ocupacional presenten l’obra teatral Els talents del TOM. La col·laboració és de 3 euros, diners que es destinaran a alguna activitat que repercuteixi directament en els actors.

Organitza: Associació Montseny Guilleries

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador