ACTIVITAT FÍSICA I ESPORTS - 16/07/2019

270 persones desafien la calor i participen a la 17a Marxa Nocturna

Els participants es van poder recuperar amb un bany a les piscines municipals

Tot i els 26 graus de temperatura de dissabte al vespre, 270 persones van participar a la 17a edició de la Marxa Nocturna del dissabte passat. La cursa va començar a 2 quarts de 10 del vespre a la plaça de la Vila.

La marxa va transcórrer pel passeig de la Riera, el rec de la Plana i per camins de bosc poc transitats fins a la urbanització de la Plana, cap al carrer Castell i després de passar per la plaça de la Vila, arribar al poliesportiu de Can Delfí tornant a recórrer una part del passeig de la Riera. A l’arribada, ja els esperava un petit refrigeri amb beguda, meló i síndria i també coca. Després de recuperar forces, els participants van poder fer-se una banyada a les piscines municipals.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador