TURISME - 25/10/2019

La ruta de la Tordera i riera d'Arbúcies: un reclam pel meu negoci turístic?

A les 10 h a la sala d'actes de l'Ajuntament

Sessió informativa per empresaris turístics La ruta de la Tordera i riera d'Arbúcies: un reclam pel meu negoci turístic?.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador