IGUALTAT - 25/11/2019

Actes comemmoratius del 25N

A les 19.30 h a la plaça de la Vila

Lectura del manifest i encesa d’espelmes en denúncia i record de les víctimes de la violència masclista. Porta el teu portaespelmes.

Organitza: Regidoria d’Igualtat de l’Ajuntament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador