CULTURA - 09/12/2019

Club de lectura infantil 3r i 4t "Flairosa, la bruixa dels sabons"

A les 17.30 h a la Biblioteca Municipal

Trobada dels participants al Club de lectura infantil de 3r i 4t de la Biblioteca d'Arbúcies. Farem jocs i manualitats relacionats amb el llibre "Flairosa, la bruixa dels sabons", de Carles Sala i Vila.

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador