CULTURA - 27/03/2020

Club de lectura infantil 5è i 6è "L'enigma de l'hamburguesa gegant"

A les 17.30 h a la Biblioteca Municipal

Trobada dels nens i nenes del Club de lectura infantil de la Biblioteca. Farem tot d'activitats i jocs relacionats amb el llibre que haurem llegit: "L'enigma de l'hamburguesa gegant", d'Emily Marshall.

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador