Notícies


Formació en línia sobre ERTO’s i altres mesures laborals
PROMOCIÓ ECONÒMICA - 16/04/2020

Formació en línia sobre ERTO’s i altres mesures laborals

La Diputació de Girona ofereix un taller online per al proper dimecres 22 d’abril a les 4 de la tarda, que porta per títol ERTO’s i altres mesures laborals. Expliquem i resolem dubtes entorn als Er ...


L’Associació de Comerç d’Arbúcies posa en marxa una iniciativa per Sant Jordi
COMERÇ - 15/04/2020

L’Associació de Comerç d’Arbúcies posa en marxa una iniciativa per Sant Jordi

L’Associació de Comerç d’Arbúcies a través de la Federació de Comerç de la Selva han engegat una iniciativa cultural amb motiu de la diada de Sant Jordi. Es tracta d’uns jocs floral en què els partici ...


La deixalleria municipal segueix oberta perquè es tracta d’un servei essencial
MEDI AMBIENT - 14/04/2020

La deixalleria municipal segueix oberta perquè es tracta d’un servei essencial

Malgrat l’ordre de confinament de la gran part de la població i el tancament de quasi totes les instal•lacions municipals, des de l’Ajuntament es vol recordar a tota la ciutadania que la deixalleria m ...


Consells i recomanacions per a aquelles persones que desenvolupen feines no essencials
SALUT - 14/04/2020

Consells i recomanacions per a aquelles persones que desenvolupen feines no essencials

El Departament de Salut de la Generalitat de Catalunya ha posat a disposició de les persones treballadores de serveis no essencials, un seguit de recomanacions per fer front al desconfinament progress ...


Informació sobre els establiments oberts i tancats durant el confinament
COMERÇ - 14/04/2020

Informació sobre els establiments oberts i tancats durant el confinament

En aquest apartat trobareu un llistat d'establiments que estan oberts al públic i/o ofereixen servei a domicili mentre duri el
confinament per parar la propagació del coronavirus a Arbúcies. Aqu ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats