Notícies


Augmenta un 9,5% el salari de les treballadores del SAD de l’Ajuntament d’Arbúcies
ATENCIÓ A LES PERSONES - 09/12/2019

Augmenta un 9,5% el salari de les treballadores del SAD de l’Ajuntament d’Arbúcies

A partir de l’1 de gener de 2020, els treballadors i les treballadores del Servei d’Atenció Domiciliària de l’Ajuntament d’Arbúcies cobraran un 9,5 per cent més de sou per sobre del conveni d’aquest c ...


Arbúcies i Sant Hilari Sacalm constitueixen una cooperativa per a la inserció laboral de joves
ECONOMIA SOCIAL - 11/12/2019

Arbúcies i Sant Hilari Sacalm constitueixen una cooperativa per a la inserció laboral de joves

Amb l’aprovació dels estatuts de l’empresa Naturjove per ple, es tanca definitivament el procés de constitució d’aquesta cooperativa per a la inserció de joves i el projecte comença a caminar.
...


La Fira del Tió d’Arbúcies es consolida com una de les fires de Nadal de referència del territori
FESTES - 07/12/2019

La Fira del Tió d’Arbúcies es consolida com una de les fires de Nadal de referència del territori

Arribada a la seva sisena edició, Arbúcies ha sabut posicionar la Fira del Tió i fer-se un lloc entre la Fira de l’Avet d’Espinelves i el Mercat Medieval de Vic, fires que han esdevingut imprescindib ...


La Fira del Tió porta el Nadal a Arbúcies
FESTES - 05/12/2019

La Fira del Tió porta el Nadal a Arbúcies

El Nadal ja va traient el cap i, des de fa 6 anys, que a Arbúcies arriba de la mà de la Fira del Tió, que enguany se celebrarà el dissabte 7 i el diumenge 8 de desembre. Un cap de setmana ple d’activi ...


Arrenca una nova edició del Fotomontseny i el 2n Concurs Internacional de Fotografies de Reserves de la Biosfera
CULTURA - 28/11/2019

Arrenca una nova edició del Fotomontseny i el 2n Concurs Internacional de Fotografies de Reserves de la Biosfera

Aquest dissabte 30 de novembre arrenca el Fotomontseny 2019, organitzat per l’Ajuntament d’Arbúcies, el Museu Etnològic del Montseny i l’Agrupació Fotogràfica d’Arbúcies.

Les activitats ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats